Školní jídelna MŠ Luleč nabízí možnost odběru obědu

Školní jídelna nabízí pestrou a chutnou domácí kuchyni. Naleznete zde jak pokrmy tradiční české kuchyně, tak i pokrmy z netradičních plodin jako jsou jáhly, špalda, kuskus či bulgur.
V jídelníčku jsou plně zastoupeny všechny druhy masa – ryby, drůbež, hovězí, vepřové, králičí. Dále čerstvá zelenina, ovoce a luštěniny.

Nechutnají Vám příliš kořeněná jídla nebo máte doporučenou změnu způsobu stravování?
Neváhejte a vyzkoušejte naše obědy! Vaříme pro naše děti a jídla jsou připravována podle nejnovějších trendů ve výživě (např. omezení soli, vyloučení glutamátů). Ochutnejte a sami poznáte, že obědy připravované denně kolektivem našich usměvavých kuchařek jsou to pravé pro Vás.

Jak je možné se přihlásit a odebírat oběd z naší MŠ:
- Je nutné vyplnit přihlášku a dohodnout datum zahájení stravování. Tímto dnem budete přihlášeni ke stravování a to po celou dobu provozu školní jídelny. Případné přerušení odběru stravy je nutné odhlásit osobně u vedoucí stravování, v kuchyni MŠ Luleč nebo na telefonním čísle 517 353 837 nejpozději den předem do 13 hodin. Za neodhlášenou a neodebranou stravu se neposkytuje náhrada.
- Výše stravného pro cizí strávníky je 108 Kč
- Výše stravného pro důchodce z obce Luleč je 88 Kč (příspěvek od OÚ 20 Kč)
- Výdejní doba je pro cizí strávníky v době 10,50 – 11,20 hod., a to pouze do jídlonosičů.
- Jídelníček je vyvěšen na informační nástěnce při vstupu do MŠ Luleč, ve výdejně kuchyně a na našich internetových stránkách http://www.mslulec.cz/.

Telefon: 517 353 837

Seznam alergenů dle nařízení EU č. 1169/2011