Děti se hravou formou seznámily se správnou péčí o zoubky. Společně jsme si povídali o tom, proč je důležité zuby čistit, co jim prospívá a co naopak škodí. Vyzkoušeli jsme si správnou techniku čištění a pojmenovali části úst. Aktivita podporovala zdravé návyky, rozvoj řeči i samostatnost dětí. Dekujeme paní dentální hygienistce Kadlíčkové za velmi přínosný program.