Užili jsme si veselý karneval plný smíchu, hudby a barevných masek. Děti přišly v nádherných a originálních kostýmech – bylo se opravdu na co dívat! Nechyběla slavnostní promenáda masek, kdy se každý mohl představit, ani veselý rej masek plný tanečků. Společně jsme si užili zábavné soutěže, pohybové hry i radost z kamarádství. Děkujeme rodičům za krásné masky a dětem za úžasnou atmosféru. Byl to den plný radosti a nezapomenutelných zážitků!